TARİHÇE, MİSYON, VİZYON VE DEĞERLERİMİZ

Tarihçemiz

Göğüş Hukuk Bürosu (GLO) Akev Hukuk Bürosunda edindiğ avukatlık tecrübesi ile 1989 yılında Av. M.lale Bauer tarafından kurulmuştur. Kendisi halen Kurucu Ortak kimliği ile ofisin ve hukuki hizmetlerin yönetiminde aktif olarak yer almaktadır.


GLO zaman içinde kadrosunu değerli avukatlarla genişletmiş ve uzun yıllardır GLO ile çalışmakta olan Av. Tuğba Halıcıoğlu Sözeri ile Partner düzeyinde yoluna güçlenerek devam etmektedir.


GLO’nun en belirgin hedeflerinden biri bireyler ve şirketler ve kurumlara mükemmel hukuki hizmetler sunmaktır. Hizmetlerini yerel olarak İstanbul’da; uluslararası olarak ise başta İspanya, Portekiz, Brezilya, Almanya olmak üzere toplam 20 ülkede faaliyet gösteren iş ortakları vasıtasıyla vermektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz yetkin ekibimiz tarafından müşterilerimize en yüksek kalitede profesyonel hukuki hizmetler sunmak; deontolojik yaklaşımla hukuki hizmetler vermek için en yüksek etik standartlara ulaşmak; müşterilerimize güvenilirlik ve bağlılık ile yakınlık sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türkiye'nin en iyi hukuk bürosu ve hukuk hizmetleri sektöründe yetkinlik ve
güvenilirlikte lider olmaktır.

Değerlerimiz

01/

Güvenilirlik

Müvekkil / avukat ilişkisinin güvene dayalı olduğunu ve tamamen dürüst, doğru, çalışkan ve profesyonel davranış gerektirdiğini biliyoruz.

02/

Bağlılık

İlgi alanlarımızı ve mesleki uygulamalarımızı müvekkillerimizin ihtiyaçları, öncelikleri ve hedefleri doğrultusunda yönlendirecek kapasiteye ve iradeye sahibiz.

03/

Ödev ve Sorumluluğu Yüksek Etik Standartlar

Mesleki etik kurallarımız, eylemin kendisinin doğru ya da yanlış olmasına dayanır, fakat bizim menfaatimizle yarışacak sonuçlar doğurmaz.

04/

Müvekkil Odaklılık

Müvekkillerimiz her zaman onları tatmin etmek ve hizmetlerimizi geliştirmek için faaliyetlerin merkezindedir.

05/

Müvekkil Memnuniyeti

Ekibimizin her üyesinin üretkenliğini ve verimliliğini artırmak için çaba harcıyor ve böylece müvekkil memnuniyetini artırıyoruz.

06/

Yetkinlik

Ekibimizin her alanda beceri ve yetkinliklerini sürekli eğitimlerle ileri düzeye taşıyoruz.

07/

Uzmanlık

Çeşitli alanlardaki uzmanlığımız, ileri düzeyde bilgi ve katma değeri yüksek hizmetimizi belirler.

BİZİMLE

İLETİŞİME

GEÇİN

ADRESİMİZ

36. Ada Ata 2-4 Blok Kat:7 No:181 34758 Ataşehir/İstanbul 

Email: [email protected]
Tel:  +90 216 456 6744

 

Konumumuz için buraya tıklayın.

Bizimle hızlıca iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz için teşekkürler.